Part Number: ARTP-32-LP
GTIN14: 192487123133
Category Code:Barbeques
Sub Category Code:Barbeques / Kitchen Appliances
ARTISAN 32" Built In Grill With 3 U Burners Infrared Rotisserie Burner ARTP-32-LP
  • SKU-0000033663
  • Model #ARTP-32-LP
Last 1 in stock
Condition New
TypeOpen Box
Grade B
Product SourceFormer Display Model
Additional InfoSurface Scratches | May Be Missing Non-Essential Installation Hardware & Accessories
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
Brand ARTISAN
CategoryBarbeques / Kitchen Appliances
Model Number ARTP-32-LP
UPC/GTIN 192487123133
Capacity 3.0000
Color Stainless Steel
Depth 26 5/16
Width 32
Height 23 1/16
Specifications
Cooking Grid Dimensions:
29 7/16" X 18"