  • Brizo: RP101561BNX
  • Finish: Brilliance Black Onyx
  • Collection: Kintsu®
  • UPC: 034449973700
  • Online Product ID: 8911625
  • Length: 1.56"
  • Width: 1.56"
  • Height: 3.56"
  • Weight: 0.86 lbs.
  • Introduction Date: 2020
  • Country of Origin: China
  • Handle Type: Lever
  • Material: Abs Plastic
  • Handles: 2
  • Shipping L:5.43"x W:3.54"x H:1.57"
*CVR* BRIZO KINTSU LEV HDL KIT
Features
  • Kintsu deck mounted tub faucet knob handle kit
Item Attributes
Brand Code: BRIZO
Part Number: RP101561BNX
GTIN14: 034449973700
Category Code:Bathroom Faucets
Sub Category Code:Bathroom Faucets
BRIZO Kintsu Deck Mounted Tub Faucet Knob Handle Kit RP101561BNX
  • SKUI-0000097267
  • Model #RP101561BNX
Last 1 in stock
Condition New
TypeIn Box
Grade A
Product SourceOverstock
Additional InfoNew In Box
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
Brand BRIZO
CategoryBathroom Faucets
Model Number RP101561BNX
UPC/GTIN 034449973700
Capacity 1.0000
Color Brilliance Black Onyx
Depth 1 9/16
Width 1 9/16
Height 3 9/16
  • Brizo: RP101561BNX
  • Collection: Kintsu®
  • UPC: 034449973700
  • Online Product ID: 8911625
  • Length: 1.56"
  • Width: 1.56"
  • Height: 3.56"
  • Weight: 0.86 lbs.
  • Introduction Date: 2020
  • Country of Origin: China
  • Handle Type: Lever
  • Material: Abs Plastic
  • Handles: 2