California Faucets TO-77R-W-SB Specs
| Width | 2-1/4" |
|---|---|
| Handle Style | Knob |
| Shape | Square |
| Height | 2-1/4" |
| Collection | Morro Bay Terra Mar |
| Handle Material | Metal |
| Number of Handles | 1 |
| Rough Included | No |
| Application | Volume Control |
WALL OR DECK HDL TRIM ONLY
Features
- Base dimension 2-1/4" x 2-1/4"
- Rough is required for installation- sold separately
Item Attributes
| Brand Code: | CALIFORNIA FAUCETS |
|---|---|
| Part Number: | TO-77R-W-SB |
| GTIN14: | 090746075349 |
| Category Code: | Shower Components |
| Sub Category Code: | Shower Components |
CALIFORNIA FAUCETS 2" Wall Or Deck Handle Trim Only TO-77R-W-SB
- SKUI-0000098033
- Model #TO-77R-W-SB
MSRP:$493.00Save $172.55
Mardey's Price: Was $320.45
Last 1 in stock
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | New In Box |
| Available Quantity | 1 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | CALIFORNIA FAUCETS |
|---|---|
| Category | Shower Components |
| Model Number | TO-77R-W-SB |
| UPC/GTIN | 090746075349 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Satin Brass Pvd |
| Depth | 2 1/4 |
| Width | 2 1/4 |
| Height | 2 1/4 |
California Faucets TO-77R-W-SB Specs
| Width | 2-1/4" |
|---|---|
| Handle Style | Knob |
| Shape | Square |
| Height | 2-1/4" |
| Collection | Morro Bay Terra Mar |
| Handle Material | Metal |
| Number of Handles | 1 |
| Rough Included | No |
| Application | Volume Control |
WALL OR DECK HDL TRIM ONLY
Features
- Base dimension 2-1/4" x 2-1/4"
- Rough is required for installation- sold separately
Item Attributes
| Brand Code: | CALIFORNIA FAUCETS |
|---|---|
| Part Number: | TO-77R-W-SB |
| GTIN14: | 090746075349 |
| Category Code: | Shower Components |
| Sub Category Code: | Shower Components |





