| Part Number: | RAC18AMLHMS |
| GTIN14: | 847364021131 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
DACOR 18-Inch Refrigerator Graphite Stainless Steel Panel Kit Panel Ready - RAC18AMLHMS
- SKUI-0000089966
- Model #RAC18AMLHMS
| Condition | New |
|---|---|
| Type |  |
| Grade | A |
| Product Source |  |
| Additional Info | Part brand new in box |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
| Brand | DACOR |
|---|---|
| Category | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
| Model Number | RAC18AMLHMS |
| UPC/GTIN | 847364021131 |
| Capacity | 9.5000 |
| Depth | 28 |
| Width | 18 |
| Height | 86 |
Dimensions and Measurements
Height | 86 in. |
Length | 28 in. |
Product Weight | 85 lbs. |
Width | 18 in. |