| Part Number: | RAC30AHLHSR |
| GTIN14: | 887276250748 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
DACOR 30'' Column Panel Kit, Professional, Silver, Left Silver Stainless Steel - RAC30AHLHSR
- SKUI-0000089969
- Model #RAC30AHLHSR
Last 1 in stock
| Model Number | RAC30AHLHSR |
| UPC/GTIN | 887276250748 |
| Capacity | 1.0000 |
| Depth | 32 |
| Width | 30 |
| Height | 86 |
Dimensions and Measurements
Height | 86 in. |
Length | 32 in. |
Product Weight | 95 lbs. |
Width | 30 in. |
Characteristics and Features
Door Swing | Left |
Material | Stainless Steel |
Number Of Handles | 1 |
Warranty and Product Information
Collection | Pro |
Country Of Origin | USA |
Made in America | Yes |
Manufacturer Warranty | 3 Year |
Dacor®, Silver Stainless
Features
Compatible with most 30" freezers and refrigerators