DHD30M967WS - 30" Wall Hood, Silver Stainless Steel
Overall DimensionsWidth: 29 7/8"
Height: 18"
Depth: 24"
RequirementsElectrical: 120V, 60Hz, 15A
AccessoriesAMDC306M - 6" Duct Cover for 30" Wall Hood, Graphite