| Part Number: | RAC36AMLHMS |
| GTIN14: | 847364021193 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
DACOR 36 Inch Wide Panel Kit for Dacor DRZ36980LAP and DRR36980LAP Panel Ready - RAC36AMLHMS
- SKUI-0000089975
- Model #RAC36AMLHMS
| Model Number | RAC36AMLHMS |
| UPC/GTIN | 847364021193 |
| Capacity | 1.0000 |
| Depth | 32 |
| Width | 36 |
| Height | 86 |
Dimensions and Measurements
Height | 86 in. |
Length | 32 in. |
Product Weight | 105 lbs. |
Width | 36 in. |