Complete SelectionDHD36M700WM - 36" Wall Hood with Connectivity, Graphite Stainless Steel
DHD36M700WS - 36" Wall Hood with Connectivity, Silver Stainless Steel
Overall DimensionsWidth: 36"
Height: 25 7/16" - 39 1/2" (vented), 29 1/8" - 43 5/16" (recirculating)
Depth: 19 11/16"
RequirementsElectrical: 120V, 60Hz, 15A