Part Number: B6720-84N
GTIN14: 840506107168
Category Code:Ceiling Fan Accessories
Sub Category Code:Ceiling Fan Accessories
FANIMATION Spitfire Set Of 3 42" Blades For 84" Ceiling Fans Natural B6720-84N
  • SKUI-0000095544
  • Model #B6720-84N
Condition New
TypeIn Box
Grade A
Product SourceOverstock
Additional InfoNew In Box
Available Quantity3
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
Available Quantity: 3
Brand FANIMATION
CategoryCeiling Fan Accessories
Model Number B6720-84N
UPC/GTIN 840506107168
Capacity 3.0000
Color Brown
Depth 41 3/16
Width 6 1/4
Height 1 1/2
Weight3.64 oz
Dimensions7.48 x 7.48 x 26.18 in