Part Number: ADN1-20X48
GTIN14: 780405714886
Category Code:Storage Drawers/Doors
Sub Category Code:Storage Drawers/Doors
FISHER & PAYKEL Vintage Oval Egg Smooth Crystal Privacy Door Knob Set With Art Deco Plate And 2 3 4" Backset ADN1-20X48
  • SKUI-0000090079
  • Model #ADN1-20X48
Last 1 in stock
Condition New
TypeIn Box
Grade A
Product SourceOverstock
Additional InfoNone identified
Available Quantity1
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
Available Quantity: 1
Brand FISHER & PAYKEL
CategoryStorage Drawers/Doors
Model Number ADN1-20X48
UPC/GTIN 780405714886
Capacity 1.0000
Depth 6 1/4
Width 47 15/16
Height 21 7/8
Finish
Built-in installation
Material304 grade stainless steel
Weather resistant
Installation Dimensions
Cutout height (flush)22 1 16 "
Cutout height (proud)20 "
Cutout width (flush)48 3 16 "
Cutout width (proud)46 "
Product dimensions
Depth6 1 4 "
Height21 7 8 "
Width47 15 16 "