| Part Number: | AGSD30WH |
| GTIN14: | 842763110178 |
| Category Code: | Barbeques |
| Sub Category Code: | Barbeques / Kitchen Appliances |
HESTAN 30" Outdoor Double Storage Doors Agsd Series Froth AGSD30WH
- SKUI-0000097073
- Model #AGSD30WH
| Condition | New |
|---|---|
| Type |  |
| Grade | A |
| Product Source |  |
| Additional Info | New In Box | Overstock Surplus |
| Available Quantity | 1 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | HESTAN |
|---|---|
| Category | Barbeques / Kitchen Appliances |
| Model Number | AGSD30WH |
| UPC/GTIN | 842763110178 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Froth (White) |
| Depth | 19 |
| Width | 30 |
| Height | 24 |
Dimensions and Measurements
Depth | 19 in. |
Height | 24 in. |
Nominal Width | 30 in. |
Product Weight | 79 lbs. |
Width | 28 in. |