| Part Number: | 801-12.18-PCH |
| GTIN14: | 020111308567 |
| Category Code: | Shower Components |
| Sub Category Code: | Shower Components |
JACLO 1 2" Ips X 18" Brass Vertical Drop Ceiling Nipple 801-12.18-PCH
- SKUI-0000100062
- Model #801-12.18-PCH
| Additional Info | New In Box |
| Available Quantity | 3 |
| Category | Shower Components |
| Model Number | 801-12.18-PCH |
| UPC/GTIN | 020111308567 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Polished Chrome |
| Depth | 1/2 |
| Width | 1/2 |
| Height | 18 |
Dimensions and Measurements
Length | 18 in. |