| Part Number: | D225-M28-SSO |
| GTIN14: | 00840108984303 |
| Category Code: | Bathroom Mirrors |
| Sub Category Code: | Bathroom Mirrors |
- SKUI-0000095522
- Model #D225-M28-SSO
| Condition | New |
|---|---|
| Type |  |
| Grade | A |
| Product Source |  |
| Additional Info | New In Box |
| Available Quantity | 1 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | JAMES MARTIN VANITIES |
|---|---|
| Category | Bathroom Mirrors |
| Model Number | D225-M28-SSO |
| UPC/GTIN | 00840108984303 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Seaside Oak |
| Depth | 2 1/16 |
| Width | 28 |
| Height | 42 |
Dimensions and Measurements
Depth | 1.25 in. |
Height | 38 in. |
Product Weight | 35 lbs. |
Width | 28 in. |