Part Number: MPWC415IG31A
GTIN14: 768388080969
Category Code:Kitchen Appliances
Sub Category Code:Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators
  • SKU-0000011214
  • Model #MPWC415IG31A
Last 1 in stock
Condition New
TypeOpen Box
Grade A
Product SourceOpen Box
Additional InfoNone identified
Available Quantity1
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
Available Quantity: 1
Protect Your Purchase535930(Learn More)
Accessories535927(Learn More)
Brand MARVEL
CategoryKitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators
Model Number MPWC415IG31A
UPC/GTIN 768388080969
Capacity 2.7000
Color Custom Panel Ready
Depth 23 7/8
Width 14 7/8
Height 33 3/4
Capacity (cu ft)2.7 cu ft
Control TypeDigital
Cord Length (ft)6 ft
Electrical Requirements115 V / 60 Hz / 15 A
LockYes
Product Dimensions14.875" W x 23.875" D x 33.75" H
Shipping Depth31 inch
Shipping Dimensions19" W x 31" D x 37" H
Shipping Height37 inch
Shipping Weight (lbs)125 lb
Shipping Width19 inch