| APPEARANCE | |
| Color Appearance | Stainless Steel |
| WARRANTY | |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
| Labor Warranty | No Warranty |
| Parts Warranty | No Warranty |
| WEIGHTS & DIMENSIONS | |
| Approximate Shipping Weight | 11 lb |
| Net Weight | 9 lb |
48 Inch Trim Kit for Dual Installed Columns in 24 Inch Deep Cabinets
Features
Item Attributes
| Brand Code: | MONOGRAM |
|---|---|
| Part Number: | ZKR48N |
| GTIN14: | 084691850151 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
MONOGRAM 48" Trim Kit for Dual Installed Columns in 24" Deep Cabinets Stainless Steel - ZKR48N
- SKUI-0000097245
- Model #ZKR48N
MSRP:$220.00Save $55.00
Mardey's Price: Was $165.00
Last 1 in stock
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | New In Box | Refrigerator Accessories |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
| Brand | MONOGRAM |
|---|---|
| Category | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
| Model Number | ZKR48N |
| UPC/GTIN | 084691850151 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Stainless Steel |
| Depth | 08 |
| Width | 04 |
| Height | 87 |
| APPEARANCE | |
| Color Appearance | Stainless Steel |
| WARRANTY | |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
| Labor Warranty | No Warranty |
| Parts Warranty | No Warranty |
| WEIGHTS & DIMENSIONS | |
| Approximate Shipping Weight | 11 lb |
| Net Weight | 9 lb |
48 Inch Trim Kit for Dual Installed Columns in 24 Inch Deep Cabinets
Features
Item Attributes
| Brand Code: | MONOGRAM |
|---|---|
| Part Number: | ZKR48N |
| GTIN14: | 084691850151 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |





