| APPEARANCE | |
| Color Appearance | Stainless Steel |
| WARRANTY | |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
| Labor Warranty | No Warranty |
| Parts Warranty | No Warranty |
| WEIGHTS & DIMENSIONS | |
| Approximate Shipping Weight | 20 lb |
| Net Weight | 15 lb |
Genuine Part from GE AppliancesCheck Your Model Number to Confirm CompatibilityIncludes a One-Year Limited Warranty
Features
- Genuine Part from GE Appliances
- Check Your Model Number to Confirm Compatibility
- Includes a One-Year Limited Warranty
Item Attributes
| Brand Code: | MONOGRAM |
|---|---|
| Part Number: | ZKUN |
| GTIN14: | 084691850175 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
MONOGRAM Fully Integrated Refrigeration / Freezer Heater and Unification Kit for Side by Side Installation Panel Ready - ZKUN
- SKUI-0000097246
- Model #ZKUN
MSRP:$550.00Save $55.00
Mardey's Price: Was $495.00
Last 1 in stock
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | New In Box | Fully Integrated Refrigeration / Freezer Heater and Unification Kit - SXS Installation |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
| Brand | MONOGRAM |
|---|---|
| Category | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
| Model Number | ZKUN |
| UPC/GTIN | 084691850175 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Stainless Steel |
| Depth | 23 1/2 |
| Width | 75 |
| Height | 3 1/2 |
| APPEARANCE | |
| Color Appearance | Stainless Steel |
| WARRANTY | |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
| Labor Warranty | No Warranty |
| Parts Warranty | No Warranty |
| WEIGHTS & DIMENSIONS | |
| Approximate Shipping Weight | 20 lb |
| Net Weight | 15 lb |
Genuine Part from GE AppliancesCheck Your Model Number to Confirm CompatibilityIncludes a One-Year Limited Warranty
Features
- Genuine Part from GE Appliances
- Check Your Model Number to Confirm Compatibility
- Includes a One-Year Limited Warranty
Item Attributes
| Brand Code: | MONOGRAM |
|---|---|
| Part Number: | ZKUN |
| GTIN14: | 084691850175 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |





