| WARRANTY | |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
| Labor Warranty | No Warranty |
| Parts Warranty | No Warranty |
| WEIGHTS & DIMENSIONS | |
| Approximate Shipping Weight | 10 lb |
| Net Weight | 8 lb |
Genuine Part from GE AppliancesCheck Your Model Number to Confirm CompatibilityIncludes a One-Year Limited Warranty
Features
- Genuine Part from GE Appliances
- Check Your Model Number to Confirm Compatibility
- Includes a One-Year Limited Warranty
Item Attributes
| Brand Code: | MONOGRAM |
|---|---|
| Part Number: | ZKBSN720NSS |
| GTIN14: | 084691851509 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
MONOGRAM Unification Trim Kit for Monogram Bottom Refrigerator Freezer Stainless Steel - ZKBSN720NSS
- SKUI-0000089977
- Model #ZKBSN720NSS
MSRP:$950.97Save $95.10
Mardey's Price: Was $855.87
Last 1 in stock
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | Part brand new in box |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
| Brand | MONOGRAM |
|---|---|
| Category | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |
| Model Number | ZKBSN720NSS |
| UPC/GTIN | 084691851509 |
| Capacity | 21.3000 |
| Depth | 1 1/2 |
| Width | 72 |
| Height | 84 |
| WARRANTY | |
| Warranty Notes | See written warranty for full details |
| Labor Warranty | No Warranty |
| Parts Warranty | No Warranty |
| WEIGHTS & DIMENSIONS | |
| Approximate Shipping Weight | 10 lb |
| Net Weight | 8 lb |
Genuine Part from GE AppliancesCheck Your Model Number to Confirm CompatibilityIncludes a One-Year Limited Warranty
Features
- Genuine Part from GE Appliances
- Check Your Model Number to Confirm Compatibility
- Includes a One-Year Limited Warranty
Item Attributes
| Brand Code: | MONOGRAM |
|---|---|
| Part Number: | ZKBSN720NSS |
| GTIN14: | 084691851509 |
| Category Code: | Kitchen Appliances |
| Sub Category Code: | Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators |






