| Part Number: | U.AR25WTB24-SEG |
| GTIN14: | 034449822084 |
| Category Code: | Bathroom Accessories |
| Sub Category Code: | Bathroom Accessories |
PERRIN & ROWE 24" Armstrong Towel Bar U.AR25WTB24-SEG
- SKUI-0000097627
- Model #U.AR25WTB24-SEG
| Condition | New |
|---|---|
| Type |  |
| Grade | A |
| Product Source |  |
| Additional Info | New In Box | 24” Towel Rail | Satin English Gold |
| Available Quantity | 3 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | PERRIN & ROWE |
|---|---|
| Category | Bathroom Accessories |
| Model Number | U.AR25WTB24-SEG |
| UPC/GTIN | 034449822084 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Satin English Gold |
| Depth | 3 7/8 |
| Width | 24 |
| Height | 1 3/4 |
Dimensions and Measurements
Height | 1.75 in. |
Nominal Width | 24 in. |
Overall Width | 24 in. |
Width | 24.0000 in. |