| Category: | |
|---|---|
| Quantity Available: | Only one in stock, order soon |
| Condition: | New |
| Model: | SH111003FAWH |
| MPN: | SH111003FAWH |
| Country/Region of Manufacture: | China |
| Type: | Flush Plate |
| Suitable For: | Flush Tank |
| Room: | Bathroom |
| Color: | White |
| Shape: | Rectangle |
| Flush Type: | Dual Flush |
| Compatible Model: | Arnelle 478796 |
| Labels & Certifications: | ADA Compliant |
| Items Included: | Flush Plate |
| Item Width: | 9.87 in |
| Item Height: | 6.31 in |
| Material: | Zinc |
| Features: | Double Discharge Water Saving |
| Brand: | Signature Hardware |
ARNELLE FLUSH ACT WHIT
Features
Arnelle Dual Flush Actuator Plate
Item Attributes
| Brand Code: | SIGNATURE HARDWARE |
|---|---|
| Part Number: | SH111003FAWH |
| GTIN14: | 781889916711 |
| Category Code: | Bathroom Accessories |
| Sub Category Code: | Bathroom Accessories |
SIGNATURE HARDWARE 10" Arnelle Dual Flush Actuator Plate SH111003FAWH
- SKUI-0000097412
- Model #SH111003FAWH
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | New In Box |
| Available Quantity | 1 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | SIGNATURE HARDWARE |
|---|---|
| Category | Bathroom Accessories |
| Model Number | SH111003FAWH |
| UPC/GTIN | 781889916711 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | White |
| Depth | 6 5/16 |
| Width | 9 7/8 |
| Height | 6 5/16 |
| Category: | |
|---|---|
| Quantity Available: | Only one in stock, order soon |
| Condition: | New |
| Model: | SH111003FAWH |
| MPN: | SH111003FAWH |
| Country/Region of Manufacture: | China |
| Type: | Flush Plate |
| Suitable For: | Flush Tank |
| Room: | Bathroom |
| Color: | White |
| Shape: | Rectangle |
| Flush Type: | Dual Flush |
| Compatible Model: | Arnelle 478796 |
| Labels & Certifications: | ADA Compliant |
| Items Included: | Flush Plate |
| Item Width: | 9.87 in |
| Item Height: | 6.31 in |
| Material: | Zinc |
| Features: | Double Discharge Water Saving |
| Brand: | Signature Hardware |
ARNELLE FLUSH ACT WHIT
Features
Arnelle Dual Flush Actuator Plate
Item Attributes
| Brand Code: | SIGNATURE HARDWARE |
|---|---|
| Part Number: | SH111003FAWH |
| GTIN14: | 781889916711 |
| Category Code: | Bathroom Accessories |
| Sub Category Code: | Bathroom Accessories |





