| Collection Name | Appliance |
|---|---|
| Finish | Honey Bronze |
| Manufacturer Part Number (MPN) | M2432 |
| Material | Steel |
| Brand | Top Knobs |
| GTIN | 840355270587 |
| Mounting Holes | 30 in. (762mm) |
| Width | 3/4 in. (19mm) |
| Projection | 2 in. (51mm) |
| Overall Length | 32-1/4 in. (819mm) |
| Base Diameter | 5/8 in. (16mm) |
| Size | 30 in. |
Top Knobs offer top quality of craftsmanship, unique designs, and great looks. Their craftsmen manufacture knobs and pulls using a blend of traditional craftsmanship and advanced production methods. Top Knobs pays attention to detail and ensures that their products look and feel individually made rather than mass-produced.
Features
- Finish: Honey Bronze
- Center to Center: 30"
- Finishes withstand the rigors of daily use
Item Attributes
| Brand Code: | Top Knobs |
|---|---|
| Part Number: | M2432 |
| GTIN14: | 840355270587 |
| Category Code: | Uncategorized |
| Sub Category Code: | Uncategorized |
Top Knobs 30" Center To Center Hopewell Appliance Pull M2432
- SKUI-0000099491
- Model #M2432
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | New In Box |
| Available Quantity | 2 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | Top Knobs |
|---|---|
| Category | Uncategorized |
| Model Number | M2432 |
| UPC/GTIN | 840355270587 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Honey Bronze |
| Depth | 32 1/4 |
| Width | 3/4 |
| Height | 02 |
| Collection Name | Appliance |
|---|---|
| Finish | Honey Bronze |
| Manufacturer Part Number (MPN) | M2432 |
| Material | Steel |
| Brand | Top Knobs |
| GTIN | 840355270587 |
| Mounting Holes | 30 in. (762mm) |
| Width | 3/4 in. (19mm) |
| Projection | 2 in. (51mm) |
| Overall Length | 32-1/4 in. (819mm) |
| Base Diameter | 5/8 in. (16mm) |
| Size | 30 in. |
Top Knobs offer top quality of craftsmanship, unique designs, and great looks. Their craftsmen manufacture knobs and pulls using a blend of traditional craftsmanship and advanced production methods. Top Knobs pays attention to detail and ensures that their products look and feel individually made rather than mass-produced.
Features
- Finish: Honey Bronze
- Center to Center: 30"
- Finishes withstand the rigors of daily use
Item Attributes
| Brand Code: | Top Knobs |
|---|---|
| Part Number: | M2432 |
| GTIN14: | 840355270587 |
| Category Code: | Uncategorized |
| Sub Category Code: | Uncategorized |





