| Bowl Dimensions | 19" W x 26-1/2" H |
| Finish | Light Oak |
| Material | Solid Wood |
| Overall Dimensions | 24" W x 31-1/2" H x 3/4" D |
HOPEWELL 3-3/4 INCH CENTER TO CENTE
Features
- High Quality Solid Wood
- Wall Mount
- Mounting Hardware Not Included
Item Attributes
| Brand Code: | Top Knobs |
|---|---|
| Part Number: | M2419 |
| GTIN14: | 840355070446 |
| Category Code: | Uncategorized |
| Sub Category Code: | Uncategorized |
Top Knobs Hopewell 3 3 4 Inch Center To Center Bar Cabinet Pull M2419
- SKUI-0000099490
- Model #M2419
MSRP:$11.00Save $3.85
Mardey's Price: Was $7.15
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | New In Box |
| Available Quantity | 6 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | Top Knobs |
|---|---|
| Category | Uncategorized |
| Model Number | M2419 |
| UPC/GTIN | 840355070446 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Honey Bronze |
| Depth | 5 5/16 |
| Width | 15/32 |
| Height | 1 7/16 |
| Bowl Dimensions | 19" W x 26-1/2" H |
| Finish | Light Oak |
| Material | Solid Wood |
| Overall Dimensions | 24" W x 31-1/2" H x 3/4" D |
HOPEWELL 3-3/4 INCH CENTER TO CENTE
Features
- High Quality Solid Wood
- Wall Mount
- Mounting Hardware Not Included
Item Attributes
| Brand Code: | Top Knobs |
|---|---|
| Part Number: | M2419 |
| GTIN14: | 840355070446 |
| Category Code: | Uncategorized |
| Sub Category Code: | Uncategorized |





