| Item Details | |
| Width/Dia.: | 22" |
| Length: | 22" |
| Shipped Via: | Parcel |
| Material: | Cotton |
Melissa & Doug® Let’s Play House Baking Play Set, 3 years and Up Age Group, Stainless Steel/Wood, 12 in Length, 16 in Width, 3-1/4 in Height, 20 Piece
Features
- Seedy glass shades offer a hint of classic colonial glass
- Housing is constructed of cast aluminum - providing years of reliable performance and resistance to the elements
- Ultra secure mounting assembly
- Complete the look of your exterior with these other fixtures from the Tournai Collection - see Related Items
Item Attributes
| Brand Code: | Uttermost |
|---|---|
| Part Number: | 09356 |
| GTIN14: | 000772093569 |
| Category Code: | Bathroom Mirrors |
| Sub Category Code: | Bathroom Mirrors |
Uttermost Conder 25" W X 34" H Oval Framed Bathroom Mirror 09356
- SKUI-0000095377
- Model #09356
| Condition | New |
|---|---|
| Type | ![]() |
| Grade | A |
| Product Source | ![]() |
| Additional Info | New In Box |
| Available Quantity | 1 |
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
| Brand | Uttermost |
|---|---|
| Category | Bathroom Mirrors |
| Model Number | 09356 |
| UPC/GTIN | 000772093569 |
| Capacity | 1.0000 |
| Color | Silver |
| Depth | 22 |
| Width | 25 |
| Height | 34 |
| Item Details | |
| Width/Dia.: | 22" |
| Length: | 22" |
| Shipped Via: | Parcel |
| Material: | Cotton |
Melissa & Doug® Let’s Play House Baking Play Set, 3 years and Up Age Group, Stainless Steel/Wood, 12 in Length, 16 in Width, 3-1/4 in Height, 20 Piece
Features
- Seedy glass shades offer a hint of classic colonial glass
- Housing is constructed of cast aluminum - providing years of reliable performance and resistance to the elements
- Ultra secure mounting assembly
- Complete the look of your exterior with these other fixtures from the Tournai Collection - see Related Items
Item Attributes
| Brand Code: | Uttermost |
|---|---|
| Part Number: | 09356 |
| GTIN14: | 000772093569 |
| Category Code: | Bathroom Mirrors |
| Sub Category Code: | Bathroom Mirrors |






