Part Number: CWEAH6K30SS
GTIN14: 646328006616
Category Code:Kitchen Appliances
Sub Category Code:Kitchen Appliances / Range Hoods
VENT-A-HOOD 250 CFM 30-Inch Wall-Mounted Range Hood Stainless Steel - CWEAH6K30SS
  • SKUI-0000087909
  • Model #CWEAH6K30SS
Last 1 in stock
Condition New
TypeIn Box
Grade A
Product SourceOverstock
Additional InfoIn Box | (Base Only - Image Shown with Duct Cover)
Available Quantity1
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
Available Quantity: 1
Protect Your Purchase535930(Learn More)
Brand VENT-A-HOOD
CategoryKitchen Appliances / Range Hoods
Model Number CWEAH6K30SS
UPC/GTIN 646328006616
Capacity 250.0000
Color Stainless Steel
Depth 19 1/2
Width 30
Height 06
WIDTH :30"
DEPTH :19 1/2"
HEIGHT :6"