Part Number: RBSO-GS-24
GTIN14: 195948046781
Category Code:Kitchen Appliances
Sub Category Code:Kitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators
  • SKU-0000031294
  • Model #RBSO-GS-24
Last 1 in stock
Condition New
TypeOpen Box
Grade A
Product SourceFormer Display Model
Additional InfoNo Visible Forward Facing Imperfections | Stainless Steel Handle
Available Quantity1
7 DAY RETURNS ON ALL PRODUCTS
FAST Nationwide Shipping (Ships Same/Next Business Day)
Same Day Pick Up (Fort Lauderdale FL).
Same Day | Next Day Local Delivery Available.
Flexible Delivery — Hold Up to 90 Days
Not ready yet? We'll delay shipping your order for up to 90 days.
Available Quantity: 1
Protect Your Purchase535930(Learn More)
Accessories535927(Learn More)
Brand ZLINE
CategoryKitchen Appliances / Refrigeration / Refrigerators
Model Number RBSO-GS-24
UPC/GTIN 195948046781
Capacity 5.2000
Color Stainless Steel
Depth 25 1/2
Width 23 7/8
Height 35
Dimensions:23.875 in. W x 23.25 - 25.5 in. D x 34 - 35 in. H
Cutout Dimensions:24 in. W x 24 in. D x 34.125 - 35.125 in. H
Depth with Door Open:47.125
Fridge Capacity:5.2 cu. ft.
Number of Fridge Shelves:3 Full-Depth and 1 Half Depth
Additional Temperature Zone Controls:34'F?65'F
Number of Lights:1
Electrical Requirements:120V/60Hz/15A